ďťż
 
debata prezydencka w Katowicach

grzegorz - Wto Wrz 21, 2010 9:05 am
W związku z wyborami samorządowymi, które odbędą się 21 listopada, Stowarzyszenie Bona Fides chce zorganizować dwie debaty kandydatów na prezydenta Katowic.

Pierwsza Debata Prezydencka, do której zaprosiliśmy dwóch kandydatów, którzy do tej pory potwierdzili swoje uczestnictwo w wyborach (obecny prezydent Piotr Uszok oraz Arkadiusz Godlewski z Platformy Obywatelskiej), odbędzie się w środę 13.10.2010 o godz. 18:00.

Do udziału w drugiej debacie (17.11.2010) zaprosimy dwóch kandydatów, którzy będą mieć najwyższe wyniki w sondażach przedwyborczych.

Chcemy, żeby pytania zadane podczas obu debat pochodziły zarówno od zwykłych Katowiczan, jak i od osób prywatnych i przedstawicieli organizacji i instytucji (nie koniecznie mieszkających w naszym mieście), pełniących ważną rolę w życiu miasta.

Zapraszamy Państwa do zadawania pytań, które, za naszym pośrednictwem, zadane zostaną kandydatom na prezydenta Katowic.

Pytania należy przesyłać na adres e-mail: biuro@bonafides.pl do dnia 30.09.2010.

Obie debaty prezydenckie odbędą się w katowickiej Galerii BWA (Al. Korfantego 6).
Iluminator - Śro Wrz 22, 2010 6:30 am
Czy każdy mieszkaniec lub sympatyk miasta może przyjść na debatę? Wymagana jest jakaś wcześniejsza rejestracja?grzegorz - Śro Wrz 22, 2010 8:42 am
Tak, zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane. Miejsca w BWA jest dużo i myślę, że bez problemu wszyscy zainteresowani się pomieszczą.

A tak przy okazji dziękuję za pierwsze pytania, jakie dostaliśmy i proszę o jeszcze:) Najprawdopodobniej nie będziemy mieli szans zadać wszystkich podczas debat i planujemy przekazanie ich WSZYSTKIM kandydatom w formie pisemnej, żeby każdy do tych pytań mógł się ustosunkować. O odpowiedziach oczywiście poinformujemy naszą lokalną opinię publiczną.Wit - Wto Paź 12, 2010 10:06 pm
W środę debata Piotr Uszok - Arkadiusz Godlewski
pj 2010-10-12, ostatnia aktualizacja 2010-10-12 23:24:17.0

Na pytania katowiczan będą w środę odpowiadać walczący o czwartą kadencję na stanowisku prezydenta Piotr Uszok oraz jego główny konkurent Arkadiusz Godlewski z Platformy Obywatelskiej.

Debatę organizuje stowarzyszenie Bona Fides. Jego szef Grzegorz Wójkowski mówi, że pretendenci do prezydenckiego fotela będą odpowiadać na pytania, które wcześniej przysłali katowiczanie. - Dostaliśmy ich ponad sto. Przekazaliśmy je dziennikarzowi Maćkowi Wąsowiczowi, który poprowadzi spotkanie. On też wybierze kilkanaście pytań, które usłyszą obydwaj kandydaci - mówi. Dodaje, że każdy z nich będzie miał dwie minuty na odpowiedź.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych. Początek o godz. 18 w Galerii Sztuki Współczesnej BWA przy alei Korfantego 6.

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... ewski.html
masaccio - Pon Lis 15, 2010 2:32 pm
16.11.2010 Wtorek godz. 18:00 w Teatrze Korez

'Trzech na trzech" - debata prezydencka organizowana przez Gazetę Wyborczą i telewizję TVS.

Trzech głównych konkurentów w walce o stanowsko prezydenta Katowic: Arkadiusz Godlewski, Marek Szczerbowski i Piotr Uszok odpowiedzą na pytania trzech dziennikarzy Gazety i TVS. Debata będzie dotyczyć najważniejszych spraw dla Katowic: bezpieczeństwa, nowych inwestycji, jakości życia. Będzie mozliwość zadawania pytań z sali.

Bilety: Normalny - 0zł.; Ulgowy - 0zł.

BRAK WOLNYCH MIEJSC

WSTĘP WOLNY
UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują bezpłatne zaproszenia! Rezerwacja - identycznie jak w przypadku biletów na spektakle.

Zaproszenia należy odebrać do 12 listopada.