[gospodarka] Pytanie o środki z funduszy europejskich

Ivellios - Pon Sty 05, 2009 9:35 am
Jestem studentem Uniwersytetu Śląskiego (filologia angielska, program język biznesu, I rok). Jako pracę z przedmiotu "Wiedza o UE" otrzymałem temat
pt "Wykorzystanie środków z funduszy unijnych w gminie Katowice" i poszukuję informacji na ten temat. Gdzie mogę takie informacje znaleźć?

Bartek - Pon Sty 05, 2009 10:14 am

Jaja sobie z nas robisz? Może jeszcze Ci mam zbindować i podesłać do prowadzącego zajecia?

SPUTNIK - Pon Sty 05, 2009 10:32 am

Myślę ze najlepiej nawiązać kontakt z odpowiednią komórką UM

salutuj - Pon Sty 05, 2009 1:47 pm
Myślę że trzeba BIP przeszukać, ewentualnie iść do UM i wyciagnąć informacje o inwestycjach współfinansowanych ze srodków unijnych.