ďťż

[gospodarka] Pytanie o środki z funduszy europejskich

Ivellios - Pon Sty 05, 2009 9:35 am
Jestem studentem Uniwersytetu Śląskiego (filologia angielska, program język biznesu, I rok). Jako pracę z przedmiotu "Wiedza o UE" otrzymałem temat
pt "Wykorzystanie środków z funduszy unijnych w gminie Katowice" i poszukuję informacji na ten temat. Gdzie mogę takie informacje znaleźć?

Bartek - Pon Sty 05, 2009 10:14 am

Jaja sobie z nas robisz? Może jeszcze Ci mam zbindować i podesłać do prowadzącego zajecia?

SPUTNIK - Pon Sty 05, 2009 10:32 am

Myślę ze najlepiej nawiązać kontakt z odpowiednią komórką UM

salutuj - Pon Sty 05, 2009 1:47 pm
Myślę że trzeba BIP przeszukać, ewentualnie iść do UM i wyciagnąć informacje o inwestycjach współfinansowanych ze srodków unijnych.
Lista plików html do pobrania, pobierz, download
Odpowiedzi CKE 2006 Oryginalny arkusz maturalny 1-ZP Matematyka, Matura
5 AGIS OBD CAN PL, LPG - diagnostyka, Agis - instrukcja
[Polski]Szachrajstwo / Passe-passe (2008)
NINJA DAGER SM , MONOLIT Z EQ 45 lvl boj!