ďťż

Jak rozpromować swój biznes?

Tomason1011 - Śro Mar 25, 2009 6:45 pm
Witam!

Od pewnego czasu prowadzę wraz z kilkoma znajomymi pewną działalność biznesową. Poszukujemy do współpracy głownie licealistów oraz studentów. Zastanawiamy się w jaki sposób możemy dotrzeć do tej konkretnej grupy ludzi za pośrednictwem internetu. Chodzi szczególnie o teren Katowic! Ja miałem trzy pomysły:

1) Fora uczelni katowickich na,których przeważnie znajduje się dział praca.
2) Specjalny profil na naszej-klasie, bo jak to również jest dobre źródła dojścia dużego grona uczniów i studentów.
3) Ogłoszenie na portalach młodzieżowych dotyczących pracy, jak i poszukiwanie ludzi w działach "szukam pracy"

Macie jakieś inne pomysły?:)

Michał Gomoła - Śro Mar 25, 2009 6:58 pm
No cóż, można powiedzieć że zajmuję się tym pół-zawodowo, ostatnio prowadziłem konsultacje dla Śląskiego Wesołego Miasteczka właśnie z tym związane. Jeżeli chodzi wam o przeprowadzenie kampanii internetowej, możesz uderzyć do mnie na pw, oczywiście za darmo tego nie robię

Niestety z postu wnioskuję, że chodzi raczej o usługę bezpłatną, a sama reklama również powinna być bezpłatna. W takim wypadku również służę pomocą, darmową oczywiście bo wielkiego nakładu pracy to ode mnie nie wymaga Muszę jednak znać więcej szczegółów.
Lista plików html do pobrania, pobierz, download
Odpowiedzi CKE 2006 Oryginalny arkusz maturalny 1-ZP Matematyka, Matura
5 AGIS OBD CAN PL, LPG - diagnostyka, Agis - instrukcja
[Polski]Szachrajstwo / Passe-passe (2008)
NINJA DAGER SM , MONOLIT Z EQ 45 lvl boj!