Jak rozpromować swój biznes?

Tomason1011 - Śro Mar 25, 2009 6:45 pm
Witam!

Od pewnego czasu prowadzę wraz z kilkoma znajomymi pewną działalność biznesową. Poszukujemy do współpracy głownie licealistów oraz studentów. Zastanawiamy się w jaki sposób możemy dotrzeć do tej konkretnej grupy ludzi za pośrednictwem internetu. Chodzi szczególnie o teren Katowic! Ja miałem trzy pomysły:

1) Fora uczelni katowickich na,których przeważnie znajduje się dział praca.
2) Specjalny profil na naszej-klasie, bo jak to również jest dobre źródła dojścia dużego grona uczniów i studentów.
3) Ogłoszenie na portalach młodzieżowych dotyczących pracy, jak i poszukiwanie ludzi w działach "szukam pracy"

Macie jakieś inne pomysły?:)

Michał Gomoła - Śro Mar 25, 2009 6:58 pm
No cóż, można powiedzieć że zajmuję się tym pół-zawodowo, ostatnio prowadziłem konsultacje dla Śląskiego Wesołego Miasteczka właśnie z tym związane. Jeżeli chodzi wam o przeprowadzenie kampanii internetowej, możesz uderzyć do mnie na pw, oczywiście za darmo tego nie robię

Niestety z postu wnioskuję, że chodzi raczej o usługę bezpłatną, a sama reklama również powinna być bezpłatna. W takim wypadku również służę pomocą, darmową oczywiście bo wielkiego nakładu pracy to ode mnie nie wymaga Muszę jednak znać więcej szczegółów.