[Katowice] Strzelnica sportowa

absinth - Wto Sty 10, 2006 9:38 pm
biuro arch. Arkat zaprojektowalo dla Komendy Wojewodzkiej w Katowicach ktora jest inwestorem strzelnice sportowa
gdzie kiedy i czy na pewno to nie wiem a moze obiekt juz istnieje? nie mam pojecia

Tequila - Wto Sty 10, 2006 9:45 pm
Wielce prawdopodne ze w Szkole Policyjnej na Piotrowicach.

Oskar - Wto Sty 10, 2006 10:04 pm

Wielce prawdopodne ze w Szkole Policyjnej na Piotrowicach.

To niemal pewne, że właśnie tam. Policja sporo zainwestowała w tamte tereny, a właśnie znajduje się tam odkąd pamiętam istny poligon i tor przeszkód. Byłem na nim kilka lat temu, wówczas wszystko było już znszczone, być może postanowili się za to wziąć.

Ciekaw jestem czy zabezpieczyli teren, kiedyś osoby z pobliskich osiedli domków jednorodzinnych wyprowadzali tam psy (była dziura w płocie).

SPUTNIK - Wto Sty 10, 2006 10:12 pm
to nie będzie zdaje się ta na Piotrowicach , z tego co pamietam to wyglądała inaczej i połozona była trochę inaczej , ale musze dopytac ojca bo projektował czesc elektryczną projektu tej strzelnicy .