ďťż
 
[Po szychcie] Głosowania,gry i zabawy online

MephiR - Sob Gru 15, 2007 8:40 pm
W internecie jest taka zabawna stronka, na której można stworzyć swoje własne miasto . Ktoś założył tam Silesię - http://silesia.myminicity.com. Cała zabawa polega na tym, że każda unikalna wizyta jest zaliczana jako jeden nowy mieszkaniec miasta. Tak więc zbudujmy wspólnie naszą Silesię! W Polskim rankingu jest ona na 733 miejscu, natomiast Warszawa jest na 140 - trzeba ją pokonać!
Wit - Sob Gru 15, 2007 9:04 pm
Increase industry
http://silesia.myminicity.com/ind

Improve the transport network
http://silesia.myminicity.com/traWit - Wto Gru 18, 2007 6:47 pm
Klikamy
Przed momentem tuż przed nami był WrocekWit - Sob Gru 22, 2007 6:26 pm
klikamy na transport, bo Silesia się nam korkuje
http://silesia.myminicity.com/tra
SilesianSkyscraper - Nie Sty 27, 2008 11:41 am
Może przeciśniemy Katowice do najnowszej edycji Monopoly?

http://www.monopolyworldvote.com/pl_PL/world

Wpierw trzeba się zarejestrować (wystarczy wpisać e-mail i hasło, a w ciągu 72 godzin uaktywnić) i można głosować. Na samym dole jest "Zgłoś nominację swojego miasta" i tam wpisujemy "Katowice, Śląskie, PL". Można głosować tylko raz na dzień.caterina - Nie Sty 27, 2008 1:16 pm
zagłosowałam
teraz sie zastanawiam co by mozna ew kupic ...
moze UMjacek_t83 - Nie Sty 27, 2008 2:38 pm

Może przeciśniemy Katowice do najnowszej edycji Monopoly?

http://www.monopolyworldvote.com/pl_PL/world

Wpierw trzeba się zarejestrować (wystarczy wpisać e-mail i hasło, a w ciągu 72 godzin uaktywnić) i można głosować. Na samym dole jest "Zgłoś nominację swojego miasta" i tam wpisujemy "Katowice, Śląskie, PL". Można głosować tylko raz na dzień.

http://www.wykop.pl/link/42760/powstaje ... a-katowice
wykopujcie to info
wykop duzo daje.... moze ktos kto wejdzie tam przez wykop zaglosuje na katowice

caterina: ja kupuje Altusa i Chorzowska50Emenefix - Nie Sty 27, 2008 2:58 pm
No racja. Jak się zabieramy to zabieramy się na porządnie.
"Nie próbujesz - nic nie masz"SilesianSkyscraper - Nie Sty 27, 2008 3:00 pm
Z tego co pamiętam tam się chyba kupuje działki na ulicach, a nie konkretne budynki.
Więc ja bym proponował Chorzowską, Roździeńskiego i Francuską, ewentualnie Aleję Korfantego i Sokolską.caterina - Pon Sty 28, 2008 12:04 pm
kazdy by chciał Chorzowska,a kto kupi biedny Rynek?
poki co Wawa jest na 57 a Katowic w ogole nie ma uwzglednionych, phi.SilesianSkyscraper - Pon Sty 28, 2008 4:37 pm
^^ Bo to jest tak, że nasze miasto może przejśc tzw. dziką kartą.
Twórcy nie przewidzieli go w tym głosowaniu, w którym jest np. Warszawa, ale możemy się dostać tak jakby nieoficjalnie.Michał Gomoła - Nie Mar 02, 2008 10:17 am
Prezydent chce sprzedać jedno z polskich miast!

- Gdynia ma duże szanse na to, by jako jedno z 22 miast na świecie znaleźć się jesienią 2008 roku na planszach popularnej gry "Monopoly". Właśnie rozpoczęła się decydująca rozgrywka! – czytamy na stronach gdynia.pl. Akcję wspiera prezydent miasta Wojciech Szczurek.
Gdynia dostała się do 20 pierwszych miast nominowanych na zasadzie "dzikiej karty". Tylko dwa z nich znajdą się na planszy "Monopoly". Do 4 marca będzie można w internecie śledzić wyniki na tablicy liderów. Potem tablica nie będzie widoczna, ale głosy będą przyjmowane do 9 marca 2008 roku. Obecnie Gdynia zajmuje trzecią lokatę – o włos od sukcesu! Taipei i Quebec - to te metropolie bezpośrednio walczą z Gdynią.

Entuzjaści akcji na rzecz Gdyni apelują, aby zabierać i umieszczać w oknach plakaty w miejscach publicznych jak i prywatnych. Do głosowania nawołują znani Gdynianie pod przewodnictwem Jacka Fedorowicza.

- To świetna zabawa. Pouczająca rozrywka, która przystępnie wyjaśnia zasady wolnego rynku. W przyjazny sposób zachęca do podejmowania ryzyka w inwestowaniu i uczy odwagi w interesach - mówi dla "Gazetay Wyborczej Trójmiasto" Wojciech Szczurek, prezydent miasta.

Wcześniej ze stawki odpadła Warszawa, nieoczekiwanie pojawił się za to Szczecin.

Wyniki głosowania znajdą odbicie w nowej edycja gry (tym razem pod nazwą "Monopoly. Here & Now: The World Edition"). Monopoly to jedna z najpopularniejszych gier planszowych na świecie - została wymyślona 75 lat temu. Polega na wykupywaniu kolejnych miejsc na planszy, a następnie rozwijaniu ich i pobieraniu opłat od innych graczy.

Głosowanie odbywa się na stronie producenta klik!.

onet.pl

------

Aktualnie Gdynia druga, Szczecin czwarty. Zmobilizowali się mieszkańcy nadmorskich miast