ďťż
 
ProChrist, 6 - 13 kwiecień 2008

Michał Gomoła - Nie Kwi 06, 2008 10:40 am
Aż dziw bierze, że nie ma jeszcze tutaj info dotyczącego ProChrist. Ośmiodniowa impreza chrześcijańska, która odbędzie się w Spodku transmitowana będzie do ponad 100 miejsc przekazu w całej Polsce! Ponadto zagości w ramówkach TVP2, TVP Katowice i Polskiego Radia. Przed teatrem Wyspiańskiego można zobaczyć niewielkie wydarzenia promujące ProChrist, ponadto nie sposób nie zauważyć porozwieszanych wszędzie plakatów i bilboardów.

www.prochrist.pl - oficjalna strona imprezy.

KLIKNIJ MNIE! reklamówka ProChrist. Wg mnie niesamowicie pokazano Katowice.Wstęp oczywiście bezpłatny. Zapraszam!
Wit - Pon Kwi 07, 2008 5:59 pm


Chrystus zawita do katowickiego Spodka
Jacek Tomaszewski dodane 06-04-2008 18:30

Katowicki Spodek na osiem wieczorów zamieni się w centrum ewangelizacji dla ponad siedemdziesięciu tysięcy ludzi. Po raz pierwszy w Polsce zagości ekumeniczna kampania ProChrist 2008. Transmitowana będzie do ponad 100 miejsc w kraju i zagranicą.

ProChrist to ruch skupiający chrześcijan różnych wyznań. W Katowicach, podczas ośmiu wieczorów, zrealizowanych w atrakcyjnej formie kolażu światło-dźwięk, odbędą się koncerty, krótkie formy teatralne, wywiady, projekcje filmowe. Codziennie o godz. 18.00 program będzie transmitowany za pośrednictwem satelity do ponad 100 miejsc w Polsce oraz do Anglii, Czech i z niewielkim opóźnieniem dotrze na Ukrainę. W Zabrzu-Rokitnicy przesłanie ProChrist 2008 będzie tłumaczone na język migowy. Głównym mówcą każdego z wieczorów będzie Ulrich Parzany - teolog ewangelicki, autor wielu książek tłumaczonych na języki europejskie.

W realizację projektu włączyło się ponadto wielu partnerów z organizacji chrześcijańskich, instytucji i organów samorządowych różnych szczebli. Powstały w miejscach przekazu lokalne struktury współdziałania przedstawicieli różnych środowisk. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęli m.in.: marszałek województwa śląskiego oraz prezydent Katowic.

Tematy ośmiu wieczorów będą dotyczyć egzystencjalnych problemów współczesnego człowieka – samotności, emigracji, granic wolności, fascynacji złem, upadku autorytetów, braku umiejętności komunikowania się ludzi. Każdy wieczór to historia prawdziwego człowieka.

Ekumeniczny charakter spotkań pokazuje, iż więcej nas łączy niż dzieli, to też jedno z przesłań tej kampanii.

Więcej informacji na stronie: www.prochrist.plMichał Gomoła - Śro Kwi 09, 2008 10:38 pm
Czwarty dzień już za nami, kto nie był ani razu niech żałuje Organizacja rewelacyjna, trudno się nudzić ( m. in. dzięki świetnemu teatrzykowi czy oprawie muzycznej ). Na pewno najbardziej godnym odnotowania i zapamiętania wydarzeniem był wtorkowy występ "Megachóru" liczącego 1200 osób! ( pod batutą jakiegoś sławnego francuskiego dyrygenta, nie zapamiętałem nazwiska ).

Fotki z występu Megachóru: >KLIKNIJ MNIE!<

Na środowym spotkaniu przemawiał prezydent Uszok, mam dziwne wrażenie, że trochę nie podłapał klimatu ProChrist, ale może jestem po prostu uprzedzony do wszystkiego co robi
Lista plików html do pobrania, pobierz, download
Odpowiedzi CKE 2006 Oryginalny arkusz maturalny 1-ZP Matematyka, Matura
5 AGIS OBD CAN PL, LPG - diagnostyka, Agis - instrukcja
[Polski]Szachrajstwo / Passe-passe (2008)
NINJA DAGER SM , MONOLIT Z EQ 45 lvl boj!